W ostatnią środę października zakończyliśmy warsztaty tańca Flamenco, które z celebrowaliśmy podczas integracyjnego poczęstunku w stylu hiszpańskim. Na tę okoliczność, jedna z Trójmiejskich restauracji

przygotowała dla nas potrawy na wzór kuchni hiszpańskiej, czyli na naszym stole nie zabrakło tapas, wędlin o lekko kwaśnym smaku, oliwek i wiele innych. Poczęstunek oraz warsztaty odbyły się w Domu Otwartym, ul. Uczniowska 22 i zostały zorganizowane w ramach projektu: "Od ulicy do EURO 2012!-rewitalizacja społeczna mieszkańców dzielnicy Letnica".

Po więcej informacji zapraszamy: https://www.facebook.com/pages/Punkt-Konsultacji-Obywatelskich/215374915232960

W miesiącu listopadzie będzie równie barwnie i ciekawie, ponieważ po raz pierwszy odbędą się warsztaty przygotowania kartek świątecznych z wykorzystaniem metody haftu krzyżykowego. W najbliższą środę, tj. 5 listopada br. oraz 19 listopada, na godzinę 17:00 zapraszamy mieszkańców Letnicy do wzięcia udziału w warsztatach, które będą trwały 2,5 godziny. Warsztaty odbędą się podczas "Babskiego popołudnia" i zostały zorganizowane w ramach w/w projektu. Miejscem spotkania pozostaje Dom Otwarty przy ulicy Uczniowskiej 22.

  • cytat-04.png
  • cytat-03.png
  • cytat-02.png
  • cytat-01.png