Kolejna część atrakcji przewidziana także na dzień 6.12 to inicjatywa wspólna z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie w Gdańsku, Centrum Pracy Socjalnej 2 oraz Gdańskim Archipelagiem Kultury GAMA.

 

Na godzinę 11:00 zapraszamy do GAMA GAK, ul. Starowiejska 15/16, gdzie wśród propozycji dla mieszkańców Letnicy, w szczególności dla najmłodszych mieszkańców  odbędzie się przedstawienie. Na scenie GAMY zaprezentowanie zostanie kilka edukacyjnych lekcji, do których wykorzystane zostaną postaci Czerwonego Kapturka, Królewny Śnieżki, Kopciuszka i... warto przekonać się kto jeszcze posłuży nam jako inspiracja!

Kolejna atrakcja to konkursy z nagrodami z wiedzy o tradycjach związanych z obchodami świąt Bożego Narodzenia. Dla najbardziej zainteresowanych mieszkańców Letnicy przygotowaliśmy propozycję w postaci możliwości wykonania stroika świątecznego. Zadbamy o przeróżne elementy, które posłużą nam do wykonania oryginalnego stroika, a jeśli ktoś ma ochotę to może przynieść ze sobą własne elementy, które wykorzystamy do zdobienia. Jedną z ważniejszych atrakcji będą odwiedziny Mikołaja, który z duchem tradycji będzie miłą niespodzianką... zachęcam do odwiedzin nas!!

Na uczestników czekać będzie mnóstwo atrakcji!!

Wydarzenie "Mikołaju przybądź do nas z dalekiego kraju" potrwa do godziny 13:00.

  • cytat-01.png
  • cytat-04.png
  • cytat-02.png
  • cytat-03.png