Towarzystwo Wspierania Potrzebujących "Przystań" ogłasza nabór wniosków o otrzymanie pomocy rzeczowej na działania związane z przeciwdziałaniem pandemii COVID-19,

W ramach projektu „Wypracowanie standardu i przeprowadzenie pilotażu w  zakresie usług mieszkalnictwa wspomaganego dla osób z niepełnosprawnością fizyczną, z uwzględnieniem możliwości finansowania tego rozwiązania”.

        Celem udzielania Pomocy Rzeczowej jest wsparcie podopiecznych oraz personelu Wnioskodawców pracującego z osobami z grup ryzyka zakażenia Covid-19, tj. wymagającymi opieki z powodu wieku, choroby lub niepełnosprawności, w szczególności w schroniskach dla osób w kryzysie bezdomności, mieszkań  chronionych i wspomaganych oraz innych podmiotów działających na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.       

        Wnioski można składać osobiście lub w formie korespondencyjnej na adres Partnera: Towarzystwo Wspierania Potrzebujących „Przystań”, ul. Władysława IV 12, 80-547 Gdańsk, lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje wraz z wzorem wniosku o udzielenie pomocy do pobrania tutaj.

 

  • cytat-02.png
  • cytat-01.png
  • cytat-04.png
  • cytat-03.png