Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta Koło Gdańskie ogłasza otwarcie naboru na kandydatów, do czwartej edycji Nagrody imienia Romana Koturbasza p.t. “Pomagacz Roku”.


        Tego roczna nagroda wręczona będzie w 2 kategoriach:


1.    Kategoria pierwsza: Osoba Prywatna
Prosimy o zgłaszanie konkretnych osób z imienia i nazwiska, wraz z krótkim uzasadnieniem. Kapituła nagrody rozpatrzy wszystkie kandydatury (do nagrody nominowane mogą być zarówno osoby zajmujące się pomocą zawodowo, jak i wolontarystycznie bądź amatorsko).

2.    Kategoria druga: Firma bądź Instytucja
Prosimy o zgłaszanie (wraz z krótkim uzasadnieniem) firm prywatnych, organizacji pozarządowych, instytucji publicznych, samorządowych, państwowych, lub innych, które zasługują według państwa na wyróżnienie. Zgłoszone mogą być zarówno instytucje zajmujące się zawodowo pomocą społeczną, jak i zupełnie nie związane z pomaganiem, ale angażujące się w pomoc na zasadach charytatywnych. Kapituła nagrody rozpatrzy wszelkie zgłoszone propozycje.

Kandydatury prosimy przesyłać drogą mailową, na adres:
        

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na zgłoszenia czekamy do 10 sierpnia 2019 roku. Wręczenie nagrody nastąpi we wrześniu, podczas oficjalnej konferencji z okazji 30-lecia istnienia Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta w Gdańsku.

  • cytat-02.png
  • cytat-04.png
  • cytat-03.png
  • cytat-01.png