BYŁO SUPER!
17 czerwca 2017 roku na ulicy Długiej mieliśmy szansę spędzić czas z wszystkimi,

którzy chcieli pomóc nam w zbiórce środków na budowę nowego schroniska. W czasie 4 godzin zaplanowaliśmy różne atrakcje, które, jak się okazało, zachęciły mieszkańców Gdańska i turystów do przyjrzenia się naszej pracy. Była wiec pyszna zupa z soczewicą, a dla najmłodszych wata cukrowa i popcorn. Były pięknie zrobione poduszki, torby na zakupy, świece, ale też rośliny, które mogą pomóc w upiększaniu niejednego balkonu. Można było porozmawiać o Towarzystwie, zrobić zdjęcie z wolontariuszami i Prezesem ?, a dzieci miały możliwość zabawy z włóczką, filcem, kolorowankami, a każdy mógł przybić piątkę Albertowi.
To wszystko odbywało się przy dźwiękach muzyki solowego projektu Pete_Tru oraz Natalii Lubrano, a pomiędzy ich występami muzycznymi ze sceny Harcerska Grupa Ratownicza ALFA opowiadała jak pomagać w sytuacji zagrożenia czyjegoś życia, a zespoły Feniks (I Liceum Ogłonokształcące w Gdańsku) oraz KSMovement (pokaz Parkour i Freerunning) rozruszały starszą i młodszą publiczność pod sceną.
Wszystkim obecnym dziękujemy, wszystkim darczyńcom dziękujemy jeszcze bardziej i wiemy, że oni już wiedzą co znaczy Prawdziwie Czynić Miłosierdzie, a wszystkim nieobecnym mówimy żałujcie i do zobaczenia następnym razem.

  • cytat-04.png
  • cytat-03.png
  • cytat-01.png
  • cytat-02.png