(..) Całego świata nie zbawię, ale zrobię wszystko co w mojej mocy aby był odrobinę lepszy.
Bądź, jak Maciej Brzostek i dzięki aplikacji Arrels pomóż nam odnaleźć bezdomnych.
Klikaj w wirtualu, pomagaj w realu.

Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta Koło Gdańskie we współpracy z Energą z Grupy Orlen, Urzędem Miejskim w Gdańsku oraz Fundacją Arrels rozpoczynają kampanię społeczną „Klikasz w wirtualu i pomagasz w realu. Pomóż nam odnaleźć bezdomnych”.

 

Zarząd Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta Koło Gdańskie informuje, że w związku z rosnącą liczbą zakażeń w kraju i oznaczeniem Trójmiasta, jako Czerwonej Strefy we wszystkich placówkach obowiązują zmienione procedury ich funkcjonowania.

      Towarzystwo Wspierania Potrzebujących "Przystań" ogłasza nabór wniosków o otrzymanie pomocy rzeczowej na działania związane z przeciwdziałaniem pandemii COVID-19,

Cafe Albert zaprasza mieszkańców Gdańska do udziału w konkursie Lokalnych Inicjatyw Sąsiedzkich. Ideą projektu jest zmiana wizerunku Dolnego Wrzeszcza, na którą zdaniem organizatorów najlepszy pomysł mają jego mieszkańcy.

Kongregacja ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów przyjęła prośbę z Polski, by ogłosić św. Brata Alberta Chmielowskiego patronem pracowników pomocy społecznej.

Już w najbliższy weekend 29 i 30 sierpnia zapraszamy do Strefy Społecznej, w której wspólnie będziemy się bawić z okazji Święta Wolności i Demokracji w Gdańsku. To ważne wydarzenie uświetnią wraz z nami znani i lubiani mistrzowie sportów, których otwarte serca i wielka chęć niesienia pomocy zaowocowały współpracą w projekcie Budujemy Ważny Dom, którego inicjatorem i pomysłodawcą jest Gdańskie Koło Towarzystwa.

W związku z przeciwdziałaniem COVID-19 Towarzystwo Pomocy im św Brata Alberta Koło Gdańskie otrzymało środki finansowe w wysokości 10 000 złotych na zakup środków ochrony osobistej.

  • cytat-02.png
  • cytat-03.png
  • cytat-04.png
  • cytat-01.png