W związku z realizacją projektu „W dobrym kierunku – Podmiot zatrudnienia socjalnego jako kompleksowy program reintegracji społeczno - zawodowej ”, finansowanego z RPO EFS na lata 2014-2020 Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta Koło Gdańskie, zaprasza do złożenia oferty dotyczącej prowadzenia warsztatu rękodzieła w Centrum Integracji Społecznej w Gdańsku w okresie od  03.2017 do 06.2023 r.

 

Oferta obejmuje:

  •  Stworzenie programu warsztatu rękodzieła na okres 10 miesięcy dla 10 osobowej grupy (osoby zagrożone wykluczeniem  społecznym)

·        Przygotowywanie projektów produktów rękodzielniczych i nadzór nad ich wytwarzaniem

·        Zaopatrywanie w niezbędne do prowadzenia pracowni materiały

·        Prowadzenie listy obecności uczestników oraz karty czasu godzin pracy

 

Wymagania:

  •  Wykształcenie kierunkowe

·        Przygotowanie pedagogiczne

·        Doświadczenie w pracy z osobami wykluczonymi społecznie

·        Elastyczność, sumienność i kreatywność

 

Oferujemy:

·        Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

·        Duża  swoboda w realizowaniu własnych pomysłów

 

Termin i miejsce składania ofert:

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych” prosimy składać do dnia 27.02.2017 r. na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 

  • cytat-03.png
  • cytat-01.png
  • cytat-02.png
  • cytat-04.png