Mijamy ich na ulicach, spotykamy przy śmietnikach, czy restauracjach, gdy proszą o jedzenie. Bezdomni.

Wielkimi krokami zbliża się zima. Jeśli wierzyć prognozom - tegoroczna ma być wyjątkowo mroźna.

Serdeczne podziękowania w imieniu mieszkańców Centrum Treningu Umiejętności Społecznych dla Lechii Gdańsk za podarowane bilety na mecz Lechia - Korona Kielce. Nasi mieszkańcy przeżyli wspaniałe widowisko oraz mieli możliwość zobaczyć piękny stadion Lechii. Pomimo porażki gdańskiej drużyny mieszkańcy zadeklarowali powrót na stadion na kolejne mecze.

Dziękujemy!!! Mieszkańcy i pracownicy CTUS.

Potrzebujesz porady prawnej, zawodowej, finansowej czy psychologicznej? Już 17 listopada czekamy na Ciebie w tramwajach na trasie Strzyża PKM - Siedlce! A może chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat zadłużeń? Zapraszamy do naszego Centrum Treningu Umiejętności Społecznych tego samego dnia w godzinach 9 - 14.

ZAPRASZAMY!

 

Z żalem zawiadamiamy, że odeszła od nas Pani Wanda Kędra – Współzałożyciel  Gdańskiego Koła Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta.

Fundacja Instytut Równowagi Społeczno-Ekonomicznej wraz z Centrum Integracji Społecznej w Sopocie zapraszają na bezpłatne projekcje filmów dokumentalnych na temat praw człowieka realizowanych w ramach „Kina Tolerancja”.

"Kto daje jałmużnę, musi mieć serce litościwe,
słodkie słowa na ustach, szerokie ręce i uważne oczy,
aby to, co dawał, było użyteczne dla tego, kto otrzymuje".
Św. Albert

FESTYN 23.09.2017

1. PRACA NA RZECZ MIESZKAŃCÓW ORUNI

12:00 – 13:30 wykonanie tablicy do pisania kredą i umieszczenie jej w tunelu ul. Ubocze Gdańsk - Orunia dla dzieci i młodzieży

Centrum Integracji Społecznej w Sopocie podjęło się prac przy Festiwalu Literacki Sopot. Uczestnicy z warsztatu remontowo-porządkowego przygotowują półki na książki, które będą wystawiane w plenerze. 

  • cytat-01.png
  • cytat-03.png
  • cytat-04.png
  • cytat-02.png